Vítejte - už tu není prd

15.9.2018 - Oslava 10 let od založení FC Kozí doly


 5.9.2018 - Krajské semifinále poháru FAČR

V pátek 7.9.2018 odehrajeme krajské semifinále poháru FAČR . Hraje se od 19:00 s FC Jerigo 1994 PlzeňHrát se bude ve Kdyni v hale. Dresy ZELENÉ. Sraz ve 16:00 na točně v Hříchovicích. Tým FC Jerigo 1994 Plzeň v součastné době hraje 2.ligu Západ. 

 

FC Kozí doly Hříchovice - FC Jerigo 1994 Plzeň

                          2     :     9

Góly: Duchoň M., Kruml M.

Žlutá karta: -

Červená karta: -

Sestava: Brána: Raška Zdeněk, Šimánek Václav - Kruml Martin - Sokol Václav (kapitán) - Hranai Martin - Homolka Tomáš - Mastný Tomáš - Duchoň Miloslav - Špirk Ludvík - Královec Jakub - Plas Václav ml. - Kněz Libor

Reportáž ze zápasu očima soupeře:

Ihned po prvním tréninku na začátku přípravy Jerigo odstartovalo zápasem další ročník poháru FAČR. V krajském semifinále na nás čekal pro nás neznámý místní tým FC Kozí Doly.

Na zápas hraném ve Kdyni u Domažlic jsme tradičně dorazili včas a v trochu menším počtu než domácí tým. Po rychlém převlečení a rozkopání jsme vstoupili razantně do utkání a v prvních akcích předvedli pár povedených signálů, ze kterých se domácím musela točit hlava. Úvodní převahu jsme i korunovali prvním gólem. 

Poté přišlo trocho polevení, protože nasazenou laťku bychom celý zápas těžko udrželi. Přesto jsme přidali další dva góly. Následně se dostal i soupeř do hry, vyústěním byl snižující gól ze strany domácích, což v hale uvítala pěkně zaplněná divácká tribuna tamní Masarykovi základní školy. Komplikace jsme ale nepřipustili a ještě v prvním poločase Pekník zkompletoval hattrick. Poločasový výsledek zněl 4:1 ve prospěch Jeriga.

Z kraje druhého poločasu Jerigo přidalo další gól a bylo v podstatě po zápase. Domácí se ale i nadále snažili a rvali dopředu a obrana i brankář Šoltys se musela občas pěkně zapotit, ale zápas o postup do krajského finále si Jerigo nenechalo ujít. Nejvíce se střelecky prosadil Pekník, který nastřílel 5 branek. 


 7.8.2018 - Turnaj v Chudenicích

Tým Kozích dolů, pod vedením Ludvy Špirka, vybojoval na turnaji v Chudenicích první místo. Po třech výhrách ve skupině jsme asi po největším boji vyhráli semifinále gólem Karla Tomáška. Ve finále jsme narazili na tým Poděvous, kde hrálo několik známých tváří z futsalového klubu 1.FC Čermná. Tento zápas jsme vyhráli 3:0, kdy opět řádil Karel Tomášek, který dva góly dal a na jeden přihrál Tomášovi Mastnému. V dresu KD si kopli také táta a syn Černých (Michal a Lukáš - hráči Slavoje Koloveč "B") a Michal Sušický (Slavoj Koloveč "A"). V jednom zápase ve skupině si zahrála i přítelkyně Ludvy, Martina Bozděchová a třetí z klanu Černých, Dominik.  

Horní řada zleva: Ludva Špirk, Tomáš Homolka, Michal Sušický, Tomáš Mastný, Michal Černý

Spodní řada zleva: Martina Bozděchová, Zdeněk Raška, Karel Tomášek, Lukáš Černý


 20.6.2018 - FC Kozí doly jsou vítězem krajského přeboru19.6.2018 - 1500. gól Kozích dolů

V zápase s FK Ferda´s Grůp byl vstřelen jubilejní gól, s pořadovým číslem 1500. Šťastným střelcem byl Martin Kruml. Gratulujeme !!!


 19.6.2018 - 400. gól v dresu Kozích dolů

V zápase s SK Bomber Domažlice vstřelil Tomáš Homolka svůj 400. gól v dresu Kozích dolů. Gratulujeme !!!!


 18.6.2018 - Závěrečná sezóny 2017/2018

V pátek 22.6.2018 se uskuteční závěrečná sezóny 2017/2018. Akce začíná od 18:00. Každý si přineste něco na gril. Pivo zařídí pokladník. 


 11.6.2018 - Dohrávka 8. kola krajského přeboru ve futsale

V sobotu 16.6.2018 odehrajeme poslední dva zápasy jarní části krajského přeboru. Hraje se od 10:00 s FK Ferda´s Grůp Domažlice a od 11:00 s SK Bomber DomažliceHrát se bude ve Kdyni v hale. Dresy ZELENÉ. Sraz ve 9:00 na točně v Hříchovicích. Jak všichni víte, stačí nám urvat jeden jediný bod a jsme mistři ročníku 2017/2018. Bylo by to pěkné si nadělit takový pěkný dárek k 10. narozeninám :-)

SK Bomber Domažlice - FC Kozí doly Hříchovice

                              3     :     9

Góly: Homolka T. 3x, Hranai M. 2x, Souček J., Sokol V., Mastný T., Královec J.

Žlutá karta: -

Červená karta: -

Sestava: Brána: Raška Zdeněk, Tomášek Karel - Kruml Martin - Sokol Václav (kapitán) - Hranai Martin - Homolka Tomáš - Mastný Tomáš - Souček Jan - Špirk Ludvík - Královec Jakub 

 

FK Ferda´s Grůp Domažlice - FC Kozí doly Hříchovice

                                       7     :     18

Góly: Hranai M. 9x, Souček J. 3x, Homolka T. 2x, Kruml M., Špirk L., Adámek M., Královec J.

Žlutá karta: -

Červená karta: -

Sestava: Brána: Královec Jakub, Souček Jan - Kruml Martin - Sokol Václav (kapitán) - Homolka Tomáš - Adámek Miroslav - Špirk Ludvík - Hranai Martin 


 4.6.2018 - 10. kolo krajského přeboru ve futsale

V neděli 10.6.2018 odehrajeme jeden zápas jarní části krajského přeboru. Hraje se od 10:00 s FC Mnichov 2001Hrát se bude v Hradišti. Dresy ZELENÉ. Sraz ve 9:00 na točně v Hříchovicích.

 

FC Kozí doly Hříchovice - FC Mnichov 2001

                                5     :     1

Góly:  Hranai M., Homolka T., Kruml M., Sokol V., Mastný T.

Žlutá karta: -

Červená karta: -

Sestava: Brána: Raška Zdeněk,  Hranai Martin - Kruml Martin - Sokol Václav (kapitán) - Královec Jakub - Kněz Libor - Homolka Tomáš - Špirk Ludvík - Mastný Tomáš  


 31.5.2018 - 9. kolo krajského přeboru ve futsale

V neděli 3.6.2018 odehrajeme jeden zápas jarní části krajského přeboru. Hraje se od 10:00 s 1.FC ČermnouHrát se bude v Hradišti. Dresy ZELENÉ. Sraz ve 9:00 na točně v Hříchovicích.

 

FC Kozí doly Hříchovice - 1.FC Čermná

                             12     :     3

Góly:  Hranai M. 5x, Kněz L. 3x, Homolka T. 2x, Špirk L., Raška Z.

Žlutá karta: -

Červená karta: -

Sestava: Brána: Raška Zdeněk,  Hranai Martin - Kruml Martin (kapitán) - Královec Jakub - Kněz Libor - Homolka Tomáš - Špirk Ludvík - Václav Plas ml.  


 
   

Příští výprask

V nejbližší době nám nikdo nenakope.

Výkřiky do tmy


Penzion Lenin